|
Pozostaje tylko nadzieja ze bedzie lepiej, Basalaj mowil ze za to okno mozna go rozliczac a wiec zdaje sobie sprawe ze jak zawali to adios...
Czuje ze szykuja sie ostre wzmocnienia, przeciez Brozkow by nie sprzedali bez alternatywy... a cisza jest dlatego ze pewnie dogrywaja wszystko...
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
|