Feniks1983 napisał(a):

To jeśli chodzi o Maria (oczywiście moim zdaniem)
Sądzę że jedynym który wyjdzie dobrze na transferze Maria jest ... manager Bolek (zresztą to podobno on a nie Osuch pilotuje transfer bliźniaków). Obstawiam (choć naprawdę nie życzę Mariowi źle) że nasz były bramkarz dostanie przed końcem sezonu nie więcej niż trzy miesięczne wypłaty w gotówce, po zakończeniu sezonu jego klub spadnie do drugiej ligii, po czym okaże się że klub nie ma kasy dla Maria, ale będą go chcieli opchnąć za 2M EUR, skutkiem czego Mario wystąpi o rozwiązanie kontraktu i po trzech miesiącach (tak gdzieś koło września) będzie całował klamki w polskich klubach z prośbą o pracę. Nową pracę uda mu się pewnie dostać ale nie za 150k EUR ale za jakieś 80k EUR. I będzie bardzo żałował że nie dogadał się z Wisłą. Ostatnimi czasy jakoś wszystkie wyprawy Polaków do Turcji kończą się w podobny sposób (nawet mądrala Szymek uciekał stamtąd z podkulonym ogonem a teraz opowiada o wyższości ligi tureckiej nad polską)
A Bolek? Bolek zgarnie swoją prowizję i gitara. Podejrzewam że gdyby nie on i jego mamienie Maria kontraktem z Turkami Wisła dogadałaby się z Pawełkiem.
Naprawdę bardzo jestem ciekaw czy będę miał rację.
A jeśli chodzi o Brożków: potwierdza to co pisał w swoim poście Colman a'propo kwoty kontraktów dla bliźniaków. I jestem się gotów założyć że takiej kasy Brożki od Turasów nie wyciągną (nawet jeśli będą ją mieć wpisaną w umowę).