filemon napisał(a):

a Kurto, Łobodziński, Żurawski i Boguski, gdy wyleczy kontuzję?
Osobiście wolę, by bronił Kurto.
Łobo wiemy jaki jest, ale już nie jeden go w 11nastce wystawial, a mówimy o SZANSIE.
Żurawski, chyba najczęściej w lidze wchodził z ławki. http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci/zurawski_nie_skladam_broni/
Boguski chyba nie muszę mówić.
Jest jeszcze Kowalski, którego byśmy nie chcieli, a parę spotkań zagrał w pierwszej jedynastce.
Osobiście wierze w to, że klub zatrzyma transfer Brożków, a i nie potwierdził rozstania z Pawełkiem.
NIE DRAMATYZUJMY, do jasnej cholery.
|
Chyba zartujesz Polowa z tych lamag przeciez nie lapie sie do skladu a chca kosic miliony Gwiazdorzy
Rozumiem podejscie ekonomiczne i sciaganie graczy z Balkanow itp ale jednak Wisla to zawsze byl polski klub