Widze ze da niektorych wraz z odejsciem Brozkow Wisla wyladuje w I lidze bo jestesmy tak slabi....
ludzie nie lamentujcie ,trzeba czekac na jakies tansfery,nie wierze zeby ten nasz dyr sportowy siedzial na stolku i robil szlaczki na dokumantach ,napewno bedja jakies wzmocnienia bo w ataku dobrze nie jest.
najgorszym scenariuszem bylo by to ze potem w wypadku odpukac jednak braku transferow(trzeba brac wszytskie ewentulanosci) zapaci za to kto
Odp:Robert Maaskant.