Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38782
Stary 03.01.2011, 00:24
Widze ze da niektorych wraz z odejsciem Brozkow Wisla wyladuje w I lidze bo jestesmy tak slabi....

ludzie nie lamentujcie ,trzeba czekac na jakies tansfery,nie wierze zeby ten nasz dyr sportowy siedzial na stolku i robil szlaczki na dokumantach ,napewno bedja jakies wzmocnienia bo w ataku dobrze nie jest.

najgorszym scenariuszem bylo by to ze potem w wypadku odpukac jednak braku transferow(trzeba brac wszytskie ewentulanosci) zapaci za to kto

Odp:Robert Maaskant.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując