Wyświetl pojedynczy post
Nergal
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38780
Stary 02.01.2011, 23:41
John1906 napisał(a):Wyświetl post
Tylko kiedyś nie było stadionu 33 tys do zapełnienia
Ci co piszą jakoś będzie, chyba po prostu maja wyjebane, bo jak Wisła przegra 2-3 razy nie przyjdą na następny mecz i obejrzą w domu na C+. Przypominam, że jesteśmy na 2 miejscu w Ekstraklasie i jest/była realna szansa na mistrza. Sporo drużyn ma problemy w tym sezonie, no ale my zamiast to wykorzystać to sprzedajemy kogo popadnie. No ale zobaczymy jutro może się coś wyjaśni.

Błąd, mają wyjebane bo i tak przyjdą na Wisłę niezależnie czy z Brożkami w składzie czy bez, niezależnie czy Wisła nie wygra 2, 3 czy 5 meczu z rzędu.
Ostatnio edytowane przez Nergal : 02.01.2011 o godz. 23:44.
The Apostasy



Odpowiedz cytując