orzeu napisał(a):

A1 Stryków-Tuszyn - tego odcinka nie bedzie? Przeciez on jest chyba najbardziej potrzebny z calej autostrady. Polecam przejechac sie al. Wlokniarzy przez Lodz w piatek kolo 16.
Przy okazji, "odcinki" po 4km to chyba jakis ponury zart...
|
O nie

to nie żart. To nasza nowa POwska rzeczywistość. Odcinek z Warszawy do Łodzi buduje pięciu różnych wykonawców. Było pewnie pięć przetargów, pięć razy więcej papieru zużyto itd. Zobaczymy czy spasują kawałki czy wyjdzie sześciopasówka.