Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11218
Stary 02.01.2011, 22:46
orzeu napisał(a):Wyświetl post
A1 Stryków-Tuszyn - tego odcinka nie bedzie? Przeciez on jest chyba najbardziej potrzebny z calej autostrady. Polecam przejechac sie al. Wlokniarzy przez Lodz w piatek kolo 16.

Przy okazji, "odcinki" po 4km to chyba jakis ponury zart...

O nie to nie żart. To nasza nowa POwska rzeczywistość. Odcinek z Warszawy do Łodzi buduje pięciu różnych wykonawców. Było pewnie pięć przetargów, pięć razy więcej papieru zużyto itd. Zobaczymy czy spasują kawałki czy wyjdzie sześciopasówka.
Hej Nasz TS !!