Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38771
Stary 02.01.2011, 22:25
rw88 napisał(a):Wyświetl post
Powiedzmy sobie szczerze, jak ktoś jest lepszy od Genkova, to nie idzie do klubu, który dwa lata z rzędu dostaje w pucharach baty od takich potęg jak Levadia czy Karabach, tylko wybiera większą kasę w Turcji, Rosji, Grecji etc. etc. A i sam Genkov na pewno ma kilka równie atrakcyjnych propozycji oprócz (?) Wisły i nie jest powiedziane, że miałby wybrać akurat Wisłę.

Pogódźcie się ludzie, że te kompromitacje w pucharach zdegradowały europejską renomę Wisły na bardzo bardzo niski poziom, tym bardziej że trudno liczyć że do Krakowa piłkarzy z zagranicy będą przyciągać złotówki. Zapewne nawet Lech, mimo że w pucharach nieźle się prezentuje też miałby problemy z zachęceniem naprawdę dobrych zagranicznych piłkarzy do przyjścia do swojego klubu i w dalszym ciągu będą kupować zawodników na dorobku, z potencjałem na przyszłość.
Już źle? bo jakiś piłkarz może trafić do Wisły (oczywiście tylko według mediów)?
Jak można używać argumantów w stylu, "gdyby był taki dobry to:
Grał by już na zachodzie
Wybralby inny klub itp. itd.
czy jak ty tutaj napisaleś że nie przeszedł by do klubu który przegrywa z tragicznie slabymi rywalami"

Powiedzcie mi, jakie wymaganie musi spełnić pilkarz by (o zgrozo) dolączył do Wisly i jeszcze ( to już niewykonalne) był wzmocnieniem?
Odpowiedz cytując