Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8825
Stary 02.01.2011, 22:06
domofon napisał(a):Wyświetl post
http://www.futbol.org.pl/news,23213.html Papiez w Niepolomicach
Mam nadzieję, że się złapie formę i wróci do Wisełki i powalczy o pierwszy skład pokładam w nim wielkie nadzieję
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując