Motyl.tsw napisał(a):

Zostalo 4 POLAKOW ktorzy maja szanse na gre w pierwszej jedenastce
Sobol Gargula Wilk i Maly
|
a Kurto, Łobodziński, Żurawski i Boguski, gdy wyleczy kontuzję?
Osobiście wolę, by bronił Kurto.
Łobo wiemy jaki jest, ale już nie jeden go w 11nastce wystawial, a mówimy o SZANSIE.
Żurawski, chyba najczęściej w lidze wchodził z ławki.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci/zurawski_nie_skladam_broni/
Boguski chyba nie muszę mówić.
Jest jeszcze Kowalski, którego byśmy nie chcieli, a parę spotkań zagrał w pierwszej jedynastce.
Osobiście wierze w to, że klub zatrzyma transfer Brożków, a i nie potwierdził rozstania z Pawełkiem.
NIE DRAMATYZUJMY, do jasnej cholery.