tofik napisał(a):

|
Nie ma sensu się ciśnieniować. Jak pokazuje historia nazwiska w kontekście Wisły w mediach są w 95% nietrafione. Najczęściej jest cisza całkowita o danym grajku ja nie czytałem miesiąc o Kirmie, Riosie, Paljiciu, Chavezie itd. Bach bach Karabach i przyszli.
|
Właśnie to samo miałem napisać. Pismaki się mądrzą a pół forum się podnieca na wypisane nazwiska. Tymczasem od pewnego czasu jeśli ktoś do nas przychodzi to raczej cicho i nie wie o tym żaden z pismaków. Poza tym te ich strzały - jak jest jakis piłkarz do upchnięcia to go przymierzaja do Wisły, Legii albo amicy, albo do wszystkich trzech naraz. Wydaje mi sie że nikt nie będzie strzelał informacjami do prasy dopóki sprawy nie będą zapięte na ostatni guzik, jak to jest od pewnego czasu.
Sezon dla dziennikarzyn martwy, to szukaja sensacji i strzelaja na lewo i prawo...