Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38761
Stary 02.01.2011, 21:19
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
A jaki jest sen w tym,skoro Genkowa nie sprzedamy później za 2 mln euro?Ewidentnie tracimy finansowo. No chyba ,że przyjdzie tu kopać za darmo
Nie ma sensu się ciśnieniować. Jak pokazuje historia nazwiska w kontekście Wisły w mediach są w 95% nietrafione. Najczęściej jest cisza całkowita o danym grajku ja nie czytałem miesiąc o Kirmie, Riosie, Paljiciu, Chavezie itd. Bach bach Karabach i przyszli.
..
Odpowiedz cytując