kapi1906 napisał(a):

|
Ej nie rozumiem tego jak można sprzedać cały czas a nie kupować , nie ogarniam tego .... skończy się na tym że na meczach ligowych będą grali sami osiemnasto latki ;/
|
przynajmniej skończy się narzekanie że w składzie nie ma wychowanków
jeden problem rozwiązany