lodecki napisał(a):

masz 100% racji 
za Błaszczykowskiego zapłaciliśmy 3,5 mln Euro, a przyszedl do nas z walczącego o Ligę Mistrzów Rakowa Czestochowa.
|
Wyjątek potwierdza regułę...
To nie jest żadne porównanie! O talencie Błaszczykowskiego wiedział chyba jedynie Brzęczek, a kamery TV raczej na mecze 5 ligi nie jeżdżą. Natomiast Genkow już troche świata zwiedził i gdyby naprawde coś sobą prezentował to byłby wart conajmniej tyle za ile poszedł od nas Kuba albo i więcej, a nie 400 tyś E ponieważ jest napastnikiem i grał w lidze Rosyjskiej a nie na polskim zadupiu.
Za takie pieniądze dobrego zawodnika można wyciągnać z takich krajów jak Białoruś, Łotwa , Estonia itp. ale napewno nie z przelewającej się mafijnymi pieniędzmi Rosji.