Wyświetl pojedynczy post
dzollo
Senior Member
 
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38759
Stary 02.01.2011, 21:08
lodecki napisał(a):Wyświetl post
masz 100% racji
za Błaszczykowskiego zapłaciliśmy 3,5 mln Euro, a przyszedl do nas z walczącego o Ligę Mistrzów Rakowa Czestochowa.
Wyjątek potwierdza regułę...
To nie jest żadne porównanie! O talencie Błaszczykowskiego wiedział chyba jedynie Brzęczek, a kamery TV raczej na mecze 5 ligi nie jeżdżą. Natomiast Genkow już troche świata zwiedził i gdyby naprawde coś sobą prezentował to byłby wart conajmniej tyle za ile poszedł od nas Kuba albo i więcej, a nie 400 tyś E ponieważ jest napastnikiem i grał w lidze Rosyjskiej a nie na polskim zadupiu.
Za takie pieniądze dobrego zawodnika można wyciągnać z takich krajów jak Białoruś, Łotwa , Estonia itp. ale napewno nie z przelewającej się mafijnymi pieniędzmi Rosji.
Ostatnio edytowane przez dzollo : 02.01.2011 o godz. 21:12.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując