picasso napisał(a):

|
nie wiem czy Ty liczysz na messiego?zrozum,że kluby z naszej części Europy nie kupiją zawodnikow z czołowych reprezentacji świata.my kupilismy reprezentanta Slowenii,czy innego Hondurasu.i tak dobrze,ze udaje się nam wyrywać takich własnei zawodników,bo bogatszych od ans klubow na swiecie jest dużo więcej.tak wiem,że w Amice mają Rudnewsa,ale równie dobrze mógł im nie wypalic.raz się uda,a raz nie.
|
Przeczytaj wszystkie posty moje a nie tylko ten ostatni to zrozumiesz,ze wlasnie staram się wiekszości uświadomić zeby nie spodziewali sie nie wiadomo czego,ba zeby niczego sie nie spodziewali bo się zawiodą i już.