Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8579
Stary 02.01.2011, 20:41
Ja chętnie widziałbym Kowalczyka zawsze to jeden Polski piłkarz więcej
Salate
Dudu najlepszy moim zdaniem lewy obrońca ligi.
Cetnarski jeśli Garguła nie wróciłby do formy to można by było wziąć Cetnara najlepszy jak dla mnie rozgrywający ligi potrafi zagrać dobrą prostopadłą piłkę.
Widziałbym jeszcze Bentleya zawodnik z taką techniką by się przydał no i jeśli to s-f to Keżmana, który jest obecnie wolnym zawodnikiem.
Ponadto dałbym szanse Filipowi Kurcie może okazałby się w Wiśle kimś takim jak Sandomierski w Jadze.
Ostatnio edytowane przez Titto : 02.01.2011 o godz. 20:43.
Odpowiedz cytując