http://www.ringpolska.pl/tomasz-adam...lce-z-rahmanem
Jakby nie było team Adamka dobrze kombinuje.
Jeżeli faktycznie walka z bardzo przeciętnym Rahmanem, którego Tomek raczej napewno wypunktuje da "Góralowi" miano pretendenta WBO to dlaczego tego nie brać? Jako pretendent Adamek ma dobry start do Kliczki i nie musi się zgadzać na walkę za 150.000 tysięcy, w Niemczech, a w wypadku (wątpliwego) zwycięstwa, na dwa kolejne pojedynki z K.O.
Po co ryzykować pojedynek z mocnym Peterem, który mógłby się skończyć dość nieprzyjemnie dla naszego najlepszego HW, skoro można powalczyć ze słabym i starym Rahmanem i wywalczyć to samo, a stresować się mniej.
Dla mnie to świetna opcja. W końcu doczekamy się walki o pas.