Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38749
Stary 02.01.2011, 20:01
Zostawcie Westersyla w spokoju, jak nie przyznałem mu racji o "ikonowości" Brożków pojechał po mnie ostro, chyba nie chcecie odczuć jego ciętego języka jak ja
Nie czarujmy się, cena za Brożków jest dobra, natomiast nie podniecajmy się Genowem. Doświadczenie uczy,że nawet piłkarzy widzianych w Krakowie na lotnisku w Wiśle nie widzieliśmy.
Będą konkrety - podyskutujemy, aczkolwiek ten Bułgar wydaje się niezłym grajkiem - staty ma niezłe
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując