Wyświetl pojedynczy post
kapi1906
Junior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2439
Stary 02.01.2011, 19:47. Nie Ogarniam Transferów Wisełki ....
Ej nie rozumiem tego jak można sprzedać cały czas a nie kupować , nie ogarniam tego .... skończy się na tym że na meczach ligowych będą grali sami osiemnasto latki ;/
Odpowiedz cytując