Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
kapi1906
Junior Member
Od: 01.2011
Offline
#
2439
02.01.2011, 19:47. Nie Ogarniam Transferów Wisełki ....
Ej nie rozumiem tego jak można sprzedać cały czas a nie kupować , nie ogarniam tego .... skończy się na tym że na meczach ligowych będą grali sami osiemnasto latki ;/
kapi1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kapi1906
Znajdź inne posty napisane przez kapi1906