Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
rikut1906TSW
Member
Od: 01.2010
Offline
#
38747
02.01.2011, 19:10
Pamiętacie jak latem Basałaj mówił że w zimowym okienku dopiero zacznie się transferowa ofensywa
P
Zobaczymy co miał na myśli
Jak na razie ty chyba defensywe przeprowadzamy : P i P Brożek , Pawełek i kto jeszcze ? może Łobo
rikut1906TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rikut1906TSW
Znajdź inne posty napisane przez rikut1906TSW