Wyświetl pojedynczy post
rikut1906TSW
Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38747
Stary 02.01.2011, 19:10
Pamiętacie jak latem Basałaj mówił że w zimowym okienku dopiero zacznie się transferowa ofensywa P
Zobaczymy co miał na myśli
Jak na razie ty chyba defensywe przeprowadzamy : P i P Brożek , Pawełek i kto jeszcze ? może Łobo
Odpowiedz cytując