|
Co do odejścia Brożków z Wisły to napisze tak. Nie jest mi ich szkoda, że odchodzą z Wisły, nie pomogli w żaden sposób uniknąć kompromitacji z Levadią i Karabachem, powiem więcej, w głównej mierze to ich obwiniam za te hańbiące kompromitację. Wziąć te 2 miliony euro z pocałowaniem ręki. Jestem przekonany, że ktoś ich zastąpi, pytanie tylko czy to będzie ktoś klasy Beto - osłabienie, Brożka - stagnacja, czy ktoś kto nie zawiedzie z takimi "potęgami" jak kluby z Estonii czy Azerbejdżanu - podwyższenie poziomu sportowego?
|