Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38745
Stary 02.01.2011, 18:59
Co do odejścia Brożków z Wisły to napisze tak. Nie jest mi ich szkoda, że odchodzą z Wisły, nie pomogli w żaden sposób uniknąć kompromitacji z Levadią i Karabachem, powiem więcej, w głównej mierze to ich obwiniam za te hańbiące kompromitację. Wziąć te 2 miliony euro z pocałowaniem ręki. Jestem przekonany, że ktoś ich zastąpi, pytanie tylko czy to będzie ktoś klasy Beto - osłabienie, Brożka - stagnacja, czy ktoś kto nie zawiedzie z takimi "potęgami" jak kluby z Estonii czy Azerbejdżanu - podwyższenie poziomu sportowego?
Odpowiedz cytując