flamengista napisał(a):

Niesamowite
Prezentujesz niezwykłe, wręcz nowatorskie podejście w polityce transferowej. Wyślij CV i list motywacyjny do czołowych europejskich klubów, może skorzystają z twoich usług.
Rozumiem, że jak Rooney zechciał grać w MC, to Fergusson i Glazerowie klepnęli go w plecy i powiedzieli - Wayne, dzięki za wszystko i życzymy powodzenia w nowym klubie. Chcesz grać w City, propozycja wyszła z twojej inicjatywy - spoko, nie ma sprawy, skoro tylko o tym marzysz...
Ok, a zachowując proporcje, szefowie Amiki myślą tak: Peszko odszedł, są też ciekawe oferty dla Stilica, Rudnevsa, Krivca, Wojtkowiaka i Kikuta. Jak chłopaki wyjdą z inicjatywą odejścia, to nie będziemy ich trzymać na siłę. Było miło, ale się skończyło. Pal sześć, że rozp.przamy drużynę w połowie sezonu, tuż przed 1/8 LE i walką o miejsce dające awans do europejskich pucharów w roku przyszłym! W końcu jesteśmy od tego, żeby robić dobrze naszym zawodnikom.
|
wiem ze to nie w temacie ale ciekawy jestem cz Amika po odpadnieciu z LE i zakonczeniu sezonu nie zrobi wlasnie takiej wyprzedazy pozbywajac sie swoich najlepszych zawodnikow czy popelnia nasze bledy czy utrzymaja to co jest dokupujac jakies wzmocnienia