Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38721
Stary 02.01.2011, 16:32
moce napisał(a):Wyświetl post
z twojego postu wnioskuje ze tylko dzieki Pawlowi Brozkowi jestesmy na 2 miejscu w lidze a pozostali zawodnicy to tlo i nic nie warta zbieranina ludzi kopiacych pilke
No nie tylko dzięki Brożkowi bo jednak Pawełkowi tez parę punktów w tej rundzie zawdzięczamy.
Ci zawodnicy w prau kluczowych momentach zrobili róznice i dzieki czemu mamy te pare punktow
wiecej. Wystarczy popatrzec na mecz z Legią - gdyby nie swietny strzal Brozka, ktory otworzyl
wynik byc moze skonczyloby sie na 0:0, a gdyby nie interwencja Pawelka na poczatku to byc moze
nawet bysmy przegrali. Obu juz w klubie nie ma.
Mowi sie, ze wynik idzie w swiat, a styl sie zapomina - teraz polowa tego forum bedzie sie jarac tym
drugim miejscem przez 2 miesiące pewnie do ... pierwszego wiosennego meczu.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując