Wyświetl pojedynczy post
sndr
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38711
Stary 02.01.2011, 15:48
snyrting napisał(a):Wyświetl post
@Wsdtb

W poprzednim okienku najbardziej przemyślanym transferem było zatrudnienie Stana. Może daj mu szanse i zacznij oceniać jego pracę po chociaż jednym okienku transferowym.
Widzę, że są jednak jeszcze na tym forum trzeźwo myślący ludzie, Chwała Bogu! Panowie i Panie, Stan objął stanowisko 23 sierpnia a kiedy kończy się okienko transferowe? No właśnie, nie miał (delikatnie mówiąc) zbyt wielu czasu na prowadzenie obserwacji zawodników, budowę siatki scoutingowej więc nie rozumiem o co Wam tak właściwie chodzi. Podobno mamy teraz kilku scoutów, więc ufam, że kogoś tym razem zdążyli obejrzeć i w tym okienku nasze transfery zdecydowanie będą bardziej trafione.
Odpowiedz cytując