|
Dawno mnie na forum nie było, wbijam dzisiaj i co widzę? To samo co kilka miesięcy temu, czyli ciągle narzekającego uż. wolfy. Boże, człowieku, przerzuć się na kibicowanie innej drużynie i udzielaj się na jej forum, bo twoich postów z ciągłym narzekaniem nie da się już czytać. Jak Ty możesz kibicować Wiśle, skoro nic Ci się w tym klubie nie podoba i nic Ci nie odpowiada. :O
|