|
Siemka...Czy znacie może jakieś potwierdzone transfery? Ten 20-letnie stoper z Ghany. A co z tym skrzydłowym z Valarengii Oslo, swego czasu na pewnym portalu pisali, ze Guardiola go chce, bo w sparnigu Valarenga vs Barca, Barca wygrała 2:4, a ten kolo z Jamajki dosc dobrze jeździł po skrzydle. Pisali, że biega jak Bolt tylko, ze lepiej gra w piłke. Wiecie coś może?
|