wolfy napisał(a):

No to wtedy będzie ten system znał jako jedyny w drużynie.
Nie będziemy mieć sytuacji zupełnie odwrotnej, bo nie ma wała żeby nasi paraskrzydłowi wraz z nieistniejącymi rozgrywającymi zaczęli nagle grać na wysokim poziomie z gościem, którego nie znają. Nawet najlepsi piłkarze potrzebują czasu żeby się wkomponować w drużynę i to przy ( odważnym ) założeniu, że nie są skończonymi pierdołami które trafiły tutaj, bo nikt inny ich nie chciał.
Sytuacja będzie zupełnie odwrotna? Jak sobie to wyobrażasz?
|
Nasza ukochana liga jest niestety ciagle buraczana, mimo wszystko sklad Wisly odstaje od przywolanej w tym temacie Odry Wodzislaw. Z przodu zawodnik ktory nie bedzie z modnej u nas "lapanki" a bylby przemyslanym transferem zaakceptowanym/wybranym przez trenera zrobi roznice, jesli Pawel mimo swojej czesto "zle ulozonej stopy" potrafil z
tu cytat:
paraskrzydłowi wraz z nieistniejącymi rozgrywającym
nastrzelac bramek to ja wierze ze zawodnik z taka dobrze ulozona konczyna doprowadzic do sytuacji gdzie Maaskant jednak nie zaplaci za to wszystko glowa.
Odpowiedzi na wszystkie nurtujace nas pytania juz niebawem.