Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38688
Stary 02.01.2011, 14:42
wolfy napisał(a):Wyświetl post
No to wtedy będzie ten system znał jako jedyny w drużynie.

Nie będziemy mieć sytuacji zupełnie odwrotnej, bo nie ma wała żeby nasi paraskrzydłowi wraz z nieistniejącymi rozgrywającymi zaczęli nagle grać na wysokim poziomie z gościem, którego nie znają. Nawet najlepsi piłkarze potrzebują czasu żeby się wkomponować w drużynę i to przy ( odważnym ) założeniu, że nie są skończonymi pierdołami które trafiły tutaj, bo nikt inny ich nie chciał.

Sytuacja będzie zupełnie odwrotna? Jak sobie to wyobrażasz?
Nasza ukochana liga jest niestety ciagle buraczana, mimo wszystko sklad Wisly odstaje od przywolanej w tym temacie Odry Wodzislaw. Z przodu zawodnik ktory nie bedzie z modnej u nas "lapanki" a bylby przemyslanym transferem zaakceptowanym/wybranym przez trenera zrobi roznice, jesli Pawel mimo swojej czesto "zle ulozonej stopy" potrafil z
tu cytat:
paraskrzydłowi wraz z nieistniejącymi rozgrywającym
nastrzelac bramek to ja wierze ze zawodnik z taka dobrze ulozona konczyna doprowadzic do sytuacji gdzie Maaskant jednak nie zaplaci za to wszystko glowa.

Odpowiedzi na wszystkie nurtujace nas pytania juz niebawem.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując