Wyświetl pojedynczy post
moce
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: KRAKOW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38686
Stary 02.01.2011, 14:24
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Kto by nie przyszedł, sezon raczej na straty. Bo na to, że przyjdzie zawodnik który z buta wkomponuje się w drużynę i zacznie strzelać bramki nie ma co liczyć.

Najśmieszniejsze, że za to wszystko najpewniej zapłaci głową Maaskant.
z twojego postu wnioskuje ze tylko dzieki Pawlowi Brozkowi jestesmy na 2 miejscu w lidze a pozostali zawodnicy to tlo i nic nie warta zbieranina ludzi kopiacych pilke
"W tym burdelu, jakim jest polski futbol, nic mnie już nie dziwi"

Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując