Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38683
Stary 02.01.2011, 14:10
To że Wisła nie oświadzczyła oficjalnie że Brożkowie odchodzą, może znaczyć że ktoś ma przyjść w następnych 48 godzinach (nie wnikam jakiej skali grajek) i wtedy ogłosi się podwójną wieść dwóch odeszło, ale i przyszedł XYZ.
Odpowiedz cytując