Wyświetl pojedynczy post
Antystenes
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1768
Stary 02.01.2011, 13:55
Ciekawy ranking frekwencji..
http://stadiony.net/aktualnosci/2010...anking_10_cz_1

Myślę, ze po oddaniu wszystkich obiektów mogli byśmy uplasować się na 11-12 pozycji. Pod warunkiem oczywiście, ze Średnia u nas, na Legii i na amice była by ok. 22.000/mecz.
Średnia na Lechii, Śląsku, Jadze ok.13000,
Średnia na Koronie, Zagłębiu, Ruchu, Arce, Cracovii, Widzewie, Górniku ok.10.000,
Średnia na Polonii, Bełchatowie, PB ok. 4000.

Z pierwszej ligi mógł by wejść ŁKS i Pogoń..

Dobrze wypadniemy na Euro, trochę szczęście ala wronki w pucharach i przyszłość powinna być ciekawa.
Odpowiedz cytując