Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38678
Stary 02.01.2011, 13:47
tofik napisał(a):Wyświetl post
Wygląda na to że te owijanie się szmatą Trabzonu i podpisy kartek to była trochę gra braci.
Imo chcą wypieprzać z Wisły bo Maaskanta już nie będzie tak łatwo zwolnić
Albo im alladyn w głowie zawrócił pieinędzmi i się nie zastanawiali że nic nie dogadane.
Albo klub celowo zwleka z tym wszystko bo mają jakiegoś następce i nie chcą pokazywać, że się osłabiają.
Możliwe też ze chcą dogadać tego kogoś tak aby kibice to wszystko łagodniej przyjęli.
Przecież Trabzon chyba nie ryzykował by ogłaszania transferu na oficjalnej... nie wiem ciężko zrozumieć tych Turków... co jeśli Brożkowie by im tam badań nie przeszli, jeśli Pawłowi znaleźliby coś w tym kolanie, jak zareagują jak zobaczę że oba Brożki mają wrodzoną wadę kręgosłupów. Faktycznie trochę nie odpowiedzialne zachowanie ze strony Brożków.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 02.01.2011 o godz. 13:55.
Odpowiedz cytując