Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38675
Stary 02.01.2011, 13:41
Cytat:
W końcówce ubiegłego roku media obiegła informacja, jakoby Paweł i Piotr Brożek podpisali kontrakty z tureckim Trabzonsporem. Adrian Ochalik, rzecznik prasowy Wisły Kraków, na antenie Orange Sport Info dementuje te doniesienia.

- Kontakt z Trabzonsporem został nawiązany w ostatnią środę. Rozmawiamy z tym klubem, jednak jest jeszcze kilka kwestii do ustalenia. Między innymi ta, dotycząca kwoty transferowej. Trudno powiedzieć czy obaj zawodnicy na wiosnę będą grać w Wiśle. Sprawa powinna wyjaśnić w ciągu kilku najbliższych dni - tłumaczy rzecznik prasowy Wisły, Adrian Ochalik.
Wygląda na to że te owijanie się szmatą Trabzonu i podpisy kartek to była trochę gra braci.
Imo chcą wypieprzać z Wisły bo Maaskanta już nie będzie tak łatwo zwolnić
Albo im alladyn w głowie zawrócił pieinędzmi i się nie zastanawiali że nic nie dogadane.
..
Odpowiedz cytując