Cytat:
W końcówce ubiegłego roku media obiegła informacja, jakoby Paweł i Piotr Brożek podpisali kontrakty z tureckim Trabzonsporem. Adrian Ochalik, rzecznik prasowy Wisły Kraków, na antenie Orange Sport Info dementuje te doniesienia.
- Kontakt z Trabzonsporem został nawiązany w ostatnią środę. Rozmawiamy z tym klubem, jednak jest jeszcze kilka kwestii do ustalenia. Między innymi ta, dotycząca kwoty transferowej. Trudno powiedzieć czy obaj zawodnicy na wiosnę będą grać w Wiśle. Sprawa powinna wyjaśnić w ciągu kilku najbliższych dni - tłumaczy rzecznik prasowy Wisły, Adrian Ochalik.
|
Wygląda na to że te owijanie się szmatą Trabzonu i podpisy kartek to była trochę gra braci.
Imo chcą wypieprzać z Wisły bo Maaskanta już nie będzie tak łatwo zwolnić

Albo im alladyn w głowie zawrócił pieinędzmi i się nie zastanawiali że nic nie dogadane.