Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8547
Stary 02.01.2011, 13:24
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
A może sypną kasę na Rodionov'a? chciałbym, ale Bate pewnie go nie puści
dwa dni temu pisali że ma iśc do Polonii Warszawa bo mu sie skończył kontrakt, jednak Białorusin chce 400 tyś € za sezon grania.
Odpowiedz cytując