Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2429
Stary 02.01.2011, 13:17
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Też mam wrażenie, że niektórzy za bardzo identyfikują się z zawodnikami tego klubu aniżeli samym klubem... Pamiętam, że też kiedyś byłem załamany jak z klubu odchodził kolejno Żuraw i Franek, wtedy nic tak na prawdę nie dawało gwarancji, że będziemy nadal na topie, a jednak... talent Brożka (który ciągle był nazywany wiecznym talentem) wreszcie eksplodował i mieliśmy strzelca, którego gole zapewniały nam mistrzostwa Polski.
Kto, ale tak z ręką na sercu spodziewał się, że Brożek będzie przez najbliższe lata naszym najlepszym strzelcem? Odpowiedź prosta, nikt... teraz jest podobna sytuacja, skąd pewność, że np taki Rios nie wypali? albo, że klub nie sprowadzi godnego następcy? nikt tego nie wie.. dopiero najbliższe okienko transferowe oraz runda wiosenna da nam odpowiedź na to pytanie. Mam nadzieję, że w Wiśle znów pojawi się talent do zdobywania bramek, z którym kibice będą mogli się utożsamiać.
tak a w ich miejsce Branco i inne odpady... mamy kasy jak lodu a kupujemy szrot
Odpowiedz cytując