Maxior napisał(a):

|
Zajebiście zapowiadają się wiosenne rozgrywki, Wisła zamiast się wzmacniać, to rozdaje zawodników, obyśmy się doczekali transferów:(
|
wszytsko idzie do góry od tego roku,też i utrzymanie klubu więc raczej o transferach za gotówke nie ma co marzyc w tej sytuacji.Pewnie będzie to kolejny Boukhari czy taki 33-34 letni Żuraw.
Nie skreślałbym Riosa mimo wszytsko jednak 1,3 mln € ile trzeba po sezonie za niego zapłacic to sporo.
Co do bramkarza to szkoda Pawełka ale wierze że do pierwszej jedenastki przebije sie Kurto.