Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38672
Stary 02.01.2011, 13:15
Maxior napisał(a):Wyświetl post
Zajebiście zapowiadają się wiosenne rozgrywki, Wisła zamiast się wzmacniać, to rozdaje zawodników, obyśmy się doczekali transferów:(
wszytsko idzie do góry od tego roku,też i utrzymanie klubu więc raczej o transferach za gotówke nie ma co marzyc w tej sytuacji.Pewnie będzie to kolejny Boukhari czy taki 33-34 letni Żuraw.
Nie skreślałbym Riosa mimo wszytsko jednak 1,3 mln € ile trzeba po sezonie za niego zapłacic to sporo.
Co do bramkarza to szkoda Pawełka ale wierze że do pierwszej jedenastki przebije sie Kurto.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 02.01.2011 o godz. 13:18.
Odpowiedz cytując