Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2427
Stary 02.01.2011, 13:05
Coolpick napisał(a):Wyświetl post
Paranoja, co ja tu czytam! Obrazacie sie, ze nie kupujemy najlepszych pilkarzy? Mowicie, ze kibicujecie Wisle? Bo moim zdaniem kibicujecie (kibicowaliscie) tylko zawodnikom, ktorzy tutaj grali. Odeszli zawodnicy, wiec stwierdzacie, ze nie bedziecie kupowac karnetow. Mozecie teraz kibicowac Trabzonowi, nikt po was plakal nie bedzie...

PS. Flamengista, jesli uwazasz, ze mielibysmy w 2004 roku zaczeta budowe stadionu, gdyby nie Cupial, to gratuluje sposobu myslenia
Też mam wrażenie, że niektórzy za bardzo identyfikują się z zawodnikami tego klubu aniżeli samym klubem... Pamiętam, że też kiedyś byłem załamany jak z klubu odchodził kolejno Żuraw i Franek, wtedy nic tak na prawdę nie dawało gwarancji, że będziemy nadal na topie, a jednak... talent Brożka (który ciągle był nazywany wiecznym talentem) wreszcie eksplodował i mieliśmy strzelca, którego gole zapewniały nam mistrzostwa Polski.
Kto, ale tak z ręką na sercu spodziewał się, że Brożek będzie przez najbliższe lata naszym najlepszym strzelcem? Odpowiedź prosta, nikt... teraz jest podobna sytuacja, skąd pewność, że np taki Rios nie wypali? albo, że klub nie sprowadzi godnego następcy? nikt tego nie wie.. dopiero najbliższe okienko transferowe oraz runda wiosenna da nam odpowiedź na to pytanie. Mam nadzieję, że w Wiśle znów pojawi się talent do zdobywania bramek, z którym kibice będą mogli się utożsamiać.
Odpowiedz cytując