FooFighter napisał(a):

Już niedługo, poczekaj, niedługo....
Jeszcze chwilę, kolejne okienko i będziemy marzyć co najwyżej o 3 miejscu w lidze.
Piękny Bogdan nam zapewni to, że będziemy grać w pucharach - Polski i Ekstraklasy.
|
co pół roku to słysze a Wisła jak na złość cały czas w czołówce :(
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."