Wyświetl pojedynczy post
John1906
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38667
Stary 02.01.2011, 12:46
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
chciałbym by grało jak najwięcej naszych ale przykład choćby Chelsea pokazuje, że stadion przy dobrej grze będzie pełen.
Nie porównuj Premiership do Ekstraklasy pod względem sportowym. Zawodnicy Chelsea to klasa światowa, do nas co najwyżej 3-4 klasa zawodników przychodzi
W naszych sercach nie ma litości.
Odpowiedz cytując