KOMINEK napisał(a):

|
chciałbym by grało jak najwięcej naszych ale przykład choćby Chelsea pokazuje, że stadion przy dobrej grze będzie pełen.
|
Nie porównuj Premiership do Ekstraklasy pod względem sportowym. Zawodnicy Chelsea to klasa światowa, do nas co najwyżej 3-4 klasa zawodników przychodzi
