kiedyś jeden z "junior memberów" napisał tu na forum, że piłkarzem Wisły będzie Boukhari, a na drugi dzień Marokańczyk był już zaprezentowany... także nie ujmowałbym im jakiejś wiedzy tylko dlatego, że pod nickiem mają napisane junior member. Osobiście to na prawdę moim marzeniem jest sprowadzenie do Wisły 2 klasowych napastników i o ofensywę byłbym już spokojny
