Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8541
Stary 02.01.2011, 12:46
jendrus napisał(a):Wyświetl post
Pewno tak będzie tylko żeby to nie był jakiś Makinwa Swoja drogą junier Member o tym mówi no zobaczymy kogoś sprowadzą na pewno.

A Zbymak już nic się nie udziela
kiedyś jeden z "junior memberów" napisał tu na forum, że piłkarzem Wisły będzie Boukhari, a na drugi dzień Marokańczyk był już zaprezentowany... także nie ujmowałbym im jakiejś wiedzy tylko dlatego, że pod nickiem mają napisane junior member. Osobiście to na prawdę moim marzeniem jest sprowadzenie do Wisły 2 klasowych napastników i o ofensywę byłbym już spokojny
Odpowiedz cytując