Cytat:
|
Chude lata są już ponad 4 lata... i jakoś dalej Wisła w czubie
|
Już niedługo, poczekaj, niedługo....
Jeszcze chwilę, kolejne okienko i będziemy marzyć co najwyżej o 3 miejscu w lidze.
Piękny Bogdan nam zapewni to, że będziemy grać w pucharach - Polski i Ekstraklasy.