Wyświetl pojedynczy post
FooFighter
Member
 
Od: 09.2008
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38666
Stary 02.01.2011, 12:46
Cytat:
Chude lata są już ponad 4 lata... i jakoś dalej Wisła w czubie
Już niedługo, poczekaj, niedługo....

Jeszcze chwilę, kolejne okienko i będziemy marzyć co najwyżej o 3 miejscu w lidze.

Piękny Bogdan nam zapewni to, że będziemy grać w pucharach - Polski i Ekstraklasy.
Odpowiedz cytując