|
Nie będę potwierdzał ani zaprzeczał doniesieniom użytkownika ,,najlepszy'' ale w przyszłym tygodniu testy medyczne ma przechodzić dwóch piłkarzy. Wisła zażądała dyskrecji w tej sprawie, więc nic ponad to nie mogłem się dowiedzieć. Tak dla rozluźnienia atmosfery;-)
Semper Fidelis
,, Spadochroniarze nie umierają, tylko idą do piekła aby się przegrupować''
|