Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8539
Stary 02.01.2011, 12:36
wislakrakow124 napisał(a):Wyświetl post
dziwne jest jedno ze na glownej nie ma ze Brozki odchodza Mam taka nadzieje ze chca zrobic tak: oficjalnie oznajmiaja ze Brozki odchodza i odrazu napisza kto Pawla zastapi ale to tylko glupia nadzieja
Pewno tak będzie tylko żeby to nie był jakiś Makinwa Swoja drogą junier Member o tym mówi no zobaczymy kogoś sprowadzą na pewno.

A Zbymak już nic się nie udziela
Odpowiedz cytując