Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów
Offline
#
8539
02.01.2011, 12:36
wislakrakow124
napisał(a):
dziwne jest jedno ze na glownej nie ma ze Brozki odchodza
Mam taka nadzieje ze chca zrobic tak: oficjalnie oznajmiaja ze Brozki odchodza i odrazu napisza kto Pawla zastapi ale to tylko glupia nadzieja
Pewno tak będzie tylko żeby to nie był jakiś Makinwa
Swoja drogą junier Member o tym mówi no zobaczymy kogoś sprowadzą na pewno.
A Zbymak już nic się nie udziela
jendrus
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez jendrus