Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38664
Stary 02.01.2011, 12:34
w tym okieku jeszcze żadnego nie sprowadzili wiec nie można mówić że szrot lub podobne. Odeszło 3 ok w zamian dojdzie Nalepa, Chrapek i ktoś jeszcze
z młodej ekstraklasy i gitara będzie
Odpowiedz cytując