Wyświetl pojedynczy post
kha1
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Czeladź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38662
Stary 02.01.2011, 12:20
Panowie, to temat Polityka transferowa Wisły i wchodzę tu, ponieważ szukam informacji, do których sam nie mogłem się dokopać. Przestańcie rozpowiadać się na pięćset stron o niczym i ruszcie temat, który trafia w sedno...
Odpowiedz cytując