Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38658
Stary 02.01.2011, 12:01
dwdx1906 napisał(a):Wyświetl post
jaki by nie był, ale kraj obcy i daleki. Żonę i dzieci może i ze sobą weźmie, ale znajomych i dalszą rodzinę już nie. A aż taki bezpieczny teź nie jest, bynajmniej nie był za czasów Szymkowiaka.
W kwestii, żon, chłopaki niech się przygotują, że jak ich kobiety mają jasne włosy to nie przejdą po ulicy bez zaczepki. Jednak nie sądzę aby byli niebezpieczni. Tam kobieta o jasnych włosach = Rosjanka co równoznaczne jest z .....ą.
Odpowiedz cytując