Acapelo napisał(a):

|
Z drugiej strony mamy nieodparte wrażenie, że taki Paljic w pucharach może zwojować więcej niż poprzednicy, bo może przynajmniej przejdziemy przeciętne zespoły z Azerbejdzanu.
|
Mamy? Znaczy kto ma? Paljic juz miał swoją szanse z Azerami. Całe 113 minut dwa razy zdjęty przed końcem spotkania z powodu słabej gry (67, 46 minuta).