Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38655
Stary 02.01.2011, 11:38
Acapelo napisał(a):Wyświetl post
Z drugiej strony mamy nieodparte wrażenie, że taki Paljic w pucharach może zwojować więcej niż poprzednicy, bo może przynajmniej przejdziemy przeciętne zespoły z Azerbejdzanu.
Mamy? Znaczy kto ma? Paljic juz miał swoją szanse z Azerami. Całe 113 minut dwa razy zdjęty przed końcem spotkania z powodu słabej gry (67, 46 minuta).
Odpowiedz cytując