Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38653
Stary 02.01.2011, 10:48
GBO napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli pytasz czy znajdą młodego napastnika, który przez kilka lat będzie grał ogony lub pojedyncze mecze i uczył się przy lepszych od niego kolegach, który będzie marnował dziesiątki okazji zanim jego forma wystrzeli na 2-3 sezony to tak. Wierzę że znajdą drugiego Brożka.

"Prawdziwe transfery" zwrot legenda na forum...

Obecna Wisła nie jest klubem który sprzedając piłkarza za 2 miliony Euro kupi następcę za 2,5 miliona.

Nie chce sobie obecnie zawracać głowy myśleniem czy jest to pozbywanie się zawodników skażonych piętnem wiecznych przegranych ( puchary ). Czy też budowanie młodego zespołu z myślą kolejnej opłacalnej fali wyprzedaży za 2-3 lata.
Z drugiej strony mamy nieodparte wrażenie, że taki Paljic w pucharach może zwojować więcej niż poprzednicy, bo może przynajmniej przejdziemy przeciętne zespoły z Azerbejdzanu.

Paweł Brożek- z takim talentem jak miał to gdyby się przykładał do każdego meczu byłby jednym z najlepszych. Uważam, że zmarnował swój talent w dużej mierze. Może kontuzje też to trochę spowowdowały. Nieszczęśliwe zbiegi okoliczności. Ale piłkarza o takim potencjale będzie nam ciężko pozyskać.

Dobrych zespołów z Francji itp. nie będziemy ogrywać. Chodzi o regularność, o ogrywanie ogórków. A nasze gwiazdy właśnie w takich meczach zawodziły bo miały słabą psyche.
Ostatnio edytowane przez Acapelo : 02.01.2011 o godz. 10:51.
Odpowiedz cytując