|
Powiedzmy sobie szczerze to co wydarzyło się w lecie rzutuje teraz na to co teraz ma miejsce na tym forum. Mianowicie odeszło 4 zawodników wysokiej klasy, bo doliczam do tego jeszcze Alvarez który wprowadzał piłkę po profesorku. Zastąpiono tych zawodników miernotami i ja osobiście nie wierze że my nagle zaczniemy kupować zawodników dorównywając tym, których sprzedaliśmy.
Ludzie którzy tutaj piszą że Brożek słaby itp, pewnie nigdy nie byli na meczów i nie mieli okazji krzyknąć "Brożek" po zdobytym golu.
Będzie jeszcze płacz po Brożkach, szczególnie po Pawle w nadchodzącej rundzie.
A ofiarę polityki transferowej zostanie nie kto inny jak trener Maaskant.
|