rw88 napisał(a):

|
Probierz nie z takich kopaczy robił piłkarzy. Zresztą oni mają jeden dobry patent - kupują dużo, ale kontrakty niewysokie, krótkie, z opcją przedłużenia lub takie, które uwzględniają opcję rozwiązania po pół roku. Sporo gości już odstrzelili, mieli niemałe niewypały jak Trytko, Klepczarek, Ncube, Guevarra, Hlavaty, czy Heinz ale mieli też Grosika, Grzyba, Burkhardta, Kupisza czy nawet (albo nie "nawet", a "przede wszystkim", bo to są większe zaskoczenia) Cionka, Kijanskasa, Norrambuenę lub El Mehdiego. Bardzo ciekawa polityka, która przynosi swoje efekty. Nie zdziwię się, jak cała Polska będzie się pukać po głowie po co Grzelak w drużynie lidera Ekstraklasy, a ten odwdzięczy się Jadze 5-6 bramkami na wiosnę. Szczególnie, że w Rosji jego gra wyglądała co najmniej nieźle, przynajmniej te dwa mecze, które widziałem - z Zenitem i Dynamo. Gole strzelił a kolegów miał na poziomie kopaczy Arki z Gdyni, z całym szacunkiem dla zawodników Arki.
|
Akurat Guevarra był zawodnikiem bardzo dobrym tylko kwota odstępnego sprawiła, że Jagiellonia nie pozyskała go choć wzmocnieniem byłby ogromnym. Co do reszty, masz rację, że Probierz wyciąga sporo z piłkarzy ale przychyliłbym się raczej do opinii
kresq, że z Grzelaka chyba nic dobrego nie będzie. Chciałbym się mylić.