Jak po murawie będzie biegało 11 murzynów w barwach Wisły na pewno zapełnimy stadion
Piszecie niektórzy, że Brożki zdobyły mistrzostwa, ale dalej w pucharach klapa. A jaka jest gwarancja, że przyjdą lepsi od nich ? Po transferach Marcelo i Głowackiego przyszli lepsi ? Odpowiedź nasuwa się sama: NIE.