Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38646
Stary 02.01.2011, 09:57
jova napisał(a):Wyświetl post
Wisła seryjnie zdobywa mistrza, WIĘC Brożek powinien strzelić wiele goli?! Przecież to bezsensowne stwierdzenie. Odwrotne rozumowanie jest logiczne. Wisła seryjnie zostawała mistrzem, BO Paweł zdobywał gole. Bez goli Pawła żadnych serii by nie było.
Nie osłabiaj mnie, drużyna zdobywająca mistrzostwo jest drużyna najlepszą w lidze. Czyli stwarza najwięcej okazji i najwięcej ich wykorzystuje. Jeżeli gra jednym napastnikiem to statystycznie ten jeden napastnik sytuacji ma najwięcej, dlatego powinien strzelać najwięcej bramek. Tym bardziej że podobno gra była ustawiona pod niego. Dlatego jak napastnik w takich cieplarnianych warunkach nie strzela 20 bramek w sezonie to znaczy ze ogromna część stworzonych mu przez drużyne sytuacji marnuje, więc najdelikatniej można nazwać go nieskutecznym. Świeżutki przykład mecz z Cracovią i trafienie z 5 metrów w Cabaja. Kto oprócz Brożka tak potrafi? Gdyby nie fart w ostatniej minucie byłoby dwa punkty mniej.

Bardziej bym sie martwił odejściem Pawełka bo ten Jovanić nie ma ani warunków ani umiejętności będą mu rzucać piłkę na 4 metr i przy każdym stałym fragmencie pod bramką kocioł.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 02.01.2011 o godz. 10:03.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując